U ritmu čitanja- nagrade najboljima

U Mjesecu hrvatske knjige u našoj smo knjižnici čitali, natjecali se u čitanju, likovno i  literarno se izražavali, rješavali zadatke vezane uz čitanje i poznavanje pročitanoga,....Možemo reći da su sve navedene aktivnosti bile u duhu ovogodišnjeg mota MHK- U ritmu čitanja.Koliko smo u svemu tome bili uspješni,pokazali su rezultati na županijskoj razini Natjecanja u čitanju naglas, ali i jučerašnji, kada su naše dvije učenice- TONKA CIMERMAN , 4. a i LUCIJA LUKMAN ( 4.a)  pozvane na završnu svečanost vezanu uz zatvaranje MHK u Knjižnicu " Nikola Zrinski" Čakovec i dodjelu nagrada najuspješnijim natjecateljima.Tonka je za svoj literarni  rad na temu U ritmu čitanja osvojila prvu nagradu u nižoj kategoriji, a isti uspjeh postigla je svojim likovnim radom i učenica Lucija Lukman. Njihova se knjižničarka i mentorica kao i učiteljica Melita Tkalec ( čije su one učenice) nada da će ovaj uspjeh biti poticaj učenicama da i dalje budu tako uspješne, a ostalim učenicima da se u što većem broju uključe u brojne aktivnosti koje im se nude u nastavnim i vannastavnim aktivnostima.Čestitke.

Izvor: knjižnica

objavio: ZORA HAJDAROVIĆ   datum: 15. 11. 2019.