Školski virtualni kros

Zbog epidemioloških mjera koje se provode ove godine nismo u mogućnosti održati tradicionalni kros u kojem je svake godine sudjelovala većina učenika i nastavnika škole. Međutim, pozivamo sve (učenike, roditelje i nastavnike) da se priključite virtualnom školskom krosu koji smo pripremili za vas. O pravilima virtualnog krosa pročitajte u nastavku.

Pravila virtualnog krosa:

1. trči, joggiraj ili hodaj koliko možeš, kad i gdje želiš, u periodu 4.-11. listopada 2020.
  2. koristi rute bez prometa, trčati možeš i u svojem dvorištu ukoliko je dovoljno veliko
  3. ako trčiš s prijateljima, držite razmak najmanje 2 metra
  4. motiviraj roditelje, braću… neka budu aktivni s tobom 😊
  5. koristi neku od metoda za praćenje aktivnosti (aplikacije na mobitelu – Strava, Endomondo… ili pametnim satom)
  6. obavezno prijavi svoje rezultate za svaki dan virtualnog krosa posebno na: bit.ly/VIRTUALNI_KROS do nedjelje navečer (11. listopada 2020.)
  7. prilikom prijave rezultata moraš priložiti dokaz aktivnosti – snimku zaslona mobitela ili pametnog sata iz koje je jasno vidljiv datum, udaljenost i vrijeme potrebno za savladavanje odabrane staze
  8. svi učenici/ce koji u jednom ili više dana prijeđu udaljenost od 5 ili više kilometara biti će nagrađeni ocjenom odličan (5) iz aktivnosti na TZK

NAPOMENE

Ovo nije klasični kros u kojem je važno biti najbrži, ovdje je važno biti aktivan/na – kretati se što više. Svaki učenik/ca može prijaviti rezultate trčanja više puta, odnosno onoliko puta koliko je odabrana staza bila savladana.

Učitelji TZK,

Kristina i Aleksandar

objavio: Aleksandar Puklavec   datum: 5. 10. 2020.