ŠKOLSKI KROS

utorak 5.10.2021. na nogometnom stadionu Trate održan je školski kros. Na krosu je sudjelovalo 440 učenika nižih i viših razreda iz matične škole i područnih škola. Najbolji učenici nagrađeni su čokoladama i medaljama koje im je na proglašenju uručio ravnatelj škole Ivica Paić.

U organizaciji krosa učiteljima tjelesne i zdravstvene kulture pomogli su i ostali učitelji naše škole.

Ove školske godine organizacijom školskog krosa priklonili smo se onim godinama kad uopće nije bilo upitno hoće li se školski kros održati, iako nam covid situacija i samoizolacije tinjaju u pozadini. Poštujući Covid mjere nadležnog stožera učenici su s radošću odmjeriti snage trčanjem uživo te upisali nezaboravno i nezamjenjivo iskustvo.

Video - zagrijavanje prije krosa:

REZULTATI:

kategoriji 1.razreda kod učenica prvo plasirane su bile: 1. Dragaš Rita, 2. Košir Anastazija i 3. Sabatić Ena. Kod učenika 1. razreda slavili su:1. Horvat Armando, 2. Tasković Damjan i 3. Korunić Matija.

U kategoriji 2. razreda kod učenica prvo plasirane su bile: 1. Novak Maja, 2. Topolnjak Dita i 3. Kirić Klara. Kod učenika 2. razreda slavili su:1. Mesarek Leon, 2. Ganzer Noel i 3. Novak Leon.

U kategoriji 3. razreda kod učenica prvo plasirane su bile:1. Bacinger Mia, 2. Novak Azra i 3. Bacinger Ana. Kod učenika 3. razreda slavili su: 1. Barbić Jura, 2. Miklulić Matija i 3. Logožar Petar.

U kategoriji 4. razreda kod učenica prvo plasirane su bile:1. Horvat Kristijana, 2. Kregar Lorena i 3. Kutnjak Marta. Kod učenika 4. razreda slavili su:1. Fučko Niko, 2. Posavec Žan i 3. Trupković Marin.

U kategoriji 5. razreda kod učenica prvo plasirane su bile: 1. Banek Leona, 2. Mezga Ema i 3. Bedić Eva. Kod učenika 5. razreda slavili su: 1. Trupković Matej, 2. Nomo Nemi Paulo i 3. Povek Antonio.

U kategoriji 6. razreda kod učenica prvo plasirane su bile:1. Magdalenić Paulina, 2. Logožar Hana i 3. Heđa Hana. Kod učenika 6. razreda slavili su:1. Kirić Vid, 2. Kukolić Vito i 3. Flinčec Leo.

U kategoriji 7. razreda kod učenica prvo plasirane su bile:1. Lovrek Lana, 2. Lovrek Niki i 3. Režek Tiana. Kod učenika 7. razreda slavili su:1Andrašec Nino, 2. Fučko Fran i 3. Celinger Matija.

U kategoriji 8. razreda kod učenica prvo plasirane su bile:1. Mezga Lana, 2. Lehkec Rea i 3. Vidović Tara. Kod učenika 8. razreda slavili su:1. Pintarić Niko, 2. Sakač Borna i 3Zorković Evan.

Boravak na svježem zraku uz tjelesnu aktivnost osobito u ovo vrijeme je imperativ za boljitak djece. Doprinos zdravlju je nagrada za uloženi napor na krosu! Stoga svakom učeniku, bez obzira na plasman, velike čestitke!

Naši najbolje plasirani učenici imati će još jednu trkačku priliku ponovno se dokazati, željno isčekujemo njihov nastup i na županijskom krosu svih osnovnih škola u Podturnu.

Link na ukupne rezultate.

Hvala svima na sudjelovanju!

objavio: Ivica Paić   datum: 4. 10. 2021.

« Svibanj 2024 »