Škola u prirodi - Fužine 2019-20

/Rok za dostavu ponuda: 29. 3. 2019./

Povjerenstvo je na sjednici od 3. travnja 2019. odabralo slijedeće ponude (koje ispunjavaju uvjete iz Javnog poziva), koje će biti predstavljene roditeljima.

1. Rudi Travel Čakovec 2. Taubek Tours Ivanec 3. Koncept Putovanja Koprivnica

Na roditeljskom sastanku roditelja učenika za koje se organizira Škola u prirodi - Fužine, održanom  08.travnja 2019., roditelji su većinom glasova odlučili i prihvatili ponudu agencije   Koncept putovanja  iz Koprivnice  kao agenciju koja će organizirati Školu u prirodi.

Škola u prirodi - Fužine 2018-19

/Rok za dostavu ponuda: 25.04.2018./

Povjerenstvo je na sjednici od 2. svibnja odabralo slijedeće ponude (koje ispunjavaju uvjete iz Javnog poziva), koje će biti predstavljene roditeljima.

1. Taubek tours Ivanec   2. Koncept putovanja Koprivnica   3. Rudi travel Čakovec

Na roditeljskom sastanku roditelja učenika za koje se organizira Škola u prirodi - Fužine, održanom 07.svibnja 2018., roditelji su većinom glasova odlučili i prihvatili ponudu agencije Koncept putovanja kao agenciju koja će organizirati Školu u prirodi.

Škola u prirodi - Fužine 2017-18

/Rok za dostavu ponuda: .12. 3. 2018./

Povjerenstvo je na sjednici od 16. ožujka odabralo slijedeće ponude (koje ispunjavaju uvjete iz Javnog poziva), koje će biti predstavljene roditeljima.

1. Taubek tours Ivanec   2. Koncept putovanja Koprivnica   3. Via Magnifica Zabok

Na roditeljskom sastanku roditelja učenika za koje se organizira Škola u prirodi - Fužine, održanom 21. ožujka2018., roditelji su većinom glasova odlučili i prihvatili ponudu agencije Koncept putovanja kao agenciju koja će organizirati Školu u prirodi.

Škola u prirodi - Fužine 2016-17

/Rok za dostavu ponuda: 10. 05. 2016./

Povjerenstvo je na sjednici od 16. svibnja odabralo slijedeće ponude (koje ispunjavaju uvjete iz Javnog poziva), koje će biti predstavljene roditeljima.

1. Galileo travel   2. Koncept putovanja

Na roditeljskom sastanku roditelja učenika za koje se organizira Škola u prirodi - Fužine, održanom 24. svibnja 2016., roditelji su jednoglasno odlučili i prihvatili ponudu agencije Koncept putovanja kao agenciju koja će organizirati Školu u prirodi.

Škola u prirodi - Šibenik 2016-17

Javni poziv za ponudu organizacije Škole u prirodi - ŠIBENIK

/Rok za dostavu ponuda: 29. 04. bez obzira na način dostave/

Povjerenstvo je na sjednici od 3. svibnja odabralo slijedeće ponude (koje ispunjavaju uvjete iz Javnog poziva), koje će biti predstavljene roditeljima.

1. Galileo travel   2. Rudi travel

Na roditeljskom sastanku roditelja učenika za koje se organizira Škola u prirodi - Šibenik, održanom 6. svibnja 2016., roditelji su jednoglasno odlučili i prihvatili ponudu agencije Rudi travel kao agenciju koja će organizirati Školu u prirodi.

Škola u prirodi - Fužine 2015-16

Javni poziv za ponudu organizacije Škole u prirodi - Fužine

/Rok za dostavu ponuda: 22. 02. bez obzira na način dostave/ - PONIŠTENO

Na osnovu članka 14. stavaka 8, Pravilnika o izvođenju izleta, exkurzija ... , Povjerenstvo je na sjednici od 1. ožujka donijelo

odluku o poništenju Javnog poziva za terensku nastavu "Škola u prirodi" koji je objavljen 9. veljače na ovim stranicama.

Povjerenstvo je na istoj sjednici donijelo odluku o ponavljanju Javnog poziva koji će biti objavljen na ovoj stranici.

Javni poziv za ponudu organizacije Škole u prirodi - Fužine   (Ponovljeni poziv)

/Rok za dostavu ponuda: 14. 03. bez obzira na način dostave/

Povjerenstvo je na sjednici od 18. ožujka odabralo slijedeće ponude (koje ispunjavaju uvjete iz Javnog poziva), koje će biti predstavljene roditeljima:

1. Galileo travel   2. Taubek tours

Na roditeljskom sastanku roditelja učenika za koje se organizira Škola u prirodi - Fužine,održanom 31. ožujka 2016., roditelji su jednoglasno odlučili i prihvatili ponudu agencije Galileo travel kao agenciju koja će organizirati Školu u prirodi.