Dajana Novak

PRODUŽENOM BORAVKU

PŠ DUNJKOVEC smiley

LISTOPAD 2020.

Listopad nam je prošao vrlo brzo uz mnoštvo radionica. Na samom počeku učenici su slikali gliterima balerine i vile. Zatim smo obilježavali Dane zahvalnosti za plodove zemlje i Dane kruha. Učenici su izradili plakat „Od zrna do kruha“ te crtali svoj omiljeni proizvod od kruha. Okušali smo se i u izvođenju pokusa kojim smo dobili gumeno jaje uz pomoć alkoholnog octa. Obilježavali smo i Dan kravata izradom kravata od kolaža. Bojili smo i ukrašavali jabuke od stiropora za Dan jabuka. Svjetski dan štednje obilježili smo izradom novčanica te razgovorom što možemo kupiti za određenu svotu novca. Izrađivali smo eko svijeće kako bismo se podsjetili na Dan svih svetih te pisali poruke za naše najdraže koji više nisu s nama.