Jakov Marodi - odličan programer!

Hrvatsko otvoreno natjecanje u informatici odnosno Croatian Open Competition in Informatics natjecanje je u programiranju putem Interneta na koje se mogu prijaviti svi zainteresirani učenici iz Hrvatske i cijelog svijeta.

Učenik naše škole, Jakov Marodi 5.c, a ujedno i polaznik Centra izvrsnosti iz informatike postiže izvrsne rezultate na Hrvatskom otvorenom natjecanju u informatici. Nakon odrađenih nekoliko kola Jakov je prvi.

Također, prilog o njegovim postignućima bio je i u emisiji Dobro jutro, Hrvatska! Što samo pokazuje da je njegov uspjeh prepoznat i diljem Hrvatske.

PODJELA SVJEDODŽBI

« Srpanj 2024 »