Uspjesi na županijskim natjecanjima
Učenici naše škole postižu izvrsne rezultate na županijskim natjecanjima:
Povijest:
- 1. mjesto: Lea Kos, 7. b., mentorica Sanja Špiranec
- 3. mjesto: Borna Horvat, 7. c, mentorica Sanja Špiranec
LiDraNo:
- 1. mjesto:- nominirano za državni LiDraNo: Lea Branilović 5. d (pojedinačni scenski nastup), mentorica Željka Pavlic Bedić - PLASMAN NA DRŽAVNO
Informatika (Infokup):
- 1. mjesto: Jakov Marodi 5. c - PLASMAN NA DRŽAVNO
- 2. mjesto: Marta Topolnjak 5. c - PLASMAN NA DRŽAVNO
mentorica Maja Barbić
Tehnička kultura:
- 2. mjesto: Bea Slaviček 5. d - mentorica Smiljana Colar
Engleski jezik:
- 1. mjesto: Valeria Marčec 8. b, mentorica Dubravka Vukšić
Biologija:
- 1. mjesto: Jura Novak 8. a, mentorica Mateja Grabar - PLASMAN NA DRŽAVNO
Njemački jezik:
- 2. mjesto: Leon Valjan 8. b, mentorica Danijela Horvat - PLASMAN NA DRŽAVNO
Likovna kultura:
- 3. mjesto: Ema Mikulić 6.c, mentor Veljko Posavec
Matematika:
- 2. mjesto: Luka Krznarić 5. a, mentorica Tina Grofelnik
Fizika:
Jura Novak 8.a, mentor Milan Đurić - PLASMAN NA DRŽAVNO
Pjevački zbor:
Zbor, mentor Zvonimir Hajdarović - PLASMAN NA DRŽAVNO
Projekt građanin:
- 1. mjesto: Tena Perenc 8b, Lana Kovač 6b, Lucija Lukman 6b, Nia Šestan 6a, Olivera Trojok 6a, Mihael Dobša
6b - mentor Željka Trupković PLASMAN NA DRŽAVNO
Tjelesna i zdravstvena kultura:
- 3. mjesto, futsal, učenici 7. i 8. razreda, mentor Aleksandar Puklavec
- 1. mjesto, kros - učenice, - PLASMAN NA DRŽAVNO, mentor Aleksandar Puklavec
- 1. mjesto, odbojka- učenici 5./6. raz, - PLASMAN NA REGIONALNO, mentor Kristina Horvat
Sigurno u prometu:
- 2. mjesto: Lea Branilović 5.d mentorica Smiljana Colar - PLASMAN NA DRŽAVNO
- 3. mjesto: Luka Krznarić 5.a mentorica Smiljana Colar
Uspjesi na županijskim natjecanjima
Učenici naše škole postižu izvrsne rezultate na županijskim natjecanjima:
Povijest:
- 1. mjesto: Lea Kos, 7. b., mentorica Sanja Špiranec
- 3. mjesto: Borna Horvat, 7. c, mentorica Sanja Špiranec
LiDraNo:
- 1. mjesto:- nominirano za državni LiDraNo: Lea Branilović 5. d (pojedinačni scenski nastup), mentorica Željka Pavlic Bedić - PLASMAN NA DRŽAVNO
Informatika (Infokup):
- 1. mjesto: Jakov Marodi 5. c - PLASMAN NA DRŽAVNO
- 2. mjesto: Marta Topolnjak 5. c - PLASMAN NA DRŽAVNO
mentorica Maja Barbić
Tehnička kultura:
- 2. mjesto: Bea Slaviček 5. d - mentorica Smiljana Colar
Engleski jezik:
- 1. mjesto: Valeria Marčec 8. b, mentorica Dubravka Vukšić
Biologija:
- 1. mjesto: Jura Novak 8. a, mentorica Mateja Grabar - PLASMAN NA DRŽAVNO
Njemački jezik:
- 2. mjesto: Leon Valjan 8. b, mentorica Danijela Horvat - PLASMAN NA DRŽAVNO
Likovna kultura:
- 3. mjesto: Ema Mikulić 6.c, mentor Veljko Posavec
Matematika:
- 2. mjesto: Luka Krznarić 5. a, mentorica Tina Grofelnik
Fizika:
Jura Novak 8.a, mentor Milan Đurić - PLASMAN NA DRŽAVNO
Pjevački zbor:
Zbor, mentor Zvonimir Hajdarović - PLASMAN NA DRŽAVNO
Projekt građanin:
- 1. mjesto: Tena Perenc 8b, Lana Kovač 6b, Lucija Lukman 6b, Nia Šestan 6a, Olivera Trojok 6a, Mihael Dobša
6b - mentor Željka Trupković PLASMAN NA DRŽAVNO
Tjelesna i zdravstvena kultura:
- 3. mjesto, futsal, učenici 7. i 8. razreda, mentor Aleksandar Puklavec
- 1. mjesto, kros - učenice, - PLASMAN NA DRŽAVNO, mentor Aleksandar Puklavec
- 1. mjesto, odbojka- učenici 5./6. raz, - PLASMAN NA REGIONALNO, mentor Kristina Horvat
Sigurno u prometu:
- 2. mjesto: Lea Branilović 5.d mentorica Smiljana Colar - PLASMAN NA DRŽAVNO
- 3. mjesto: Luka Krznarić 5.a mentorica Smiljana Colar
Uspjesi na županijskim natjecanjima
Učenici naše škole postižu izvrsne rezultate na županijskim natjecanjima:
Povijest:
- 1. mjesto: Lea Kos, 7. b., mentorica Sanja Špiranec
- 3. mjesto: Borna Horvat, 7. c, mentorica Sanja Špiranec
LiDraNo:
- 1. mjesto:- nominirano za državni LiDraNo: Lea Branilović 5. d (pojedinačni scenski nastup), mentorica Željka Pavlic Bedić - PLASMAN NA DRŽAVNO
Informatika (Infokup):
- 1. mjesto: Jakov Marodi 5. c - PLASMAN NA DRŽAVNO
- 2. mjesto: Marta Topolnjak 5. c - PLASMAN NA DRŽAVNO
mentorica Maja Barbić
Tehnička kultura:
- 2. mjesto: Bea Slaviček 5. d - mentorica Smiljana Colar
Engleski jezik:
- 1. mjesto: Valeria Marčec 8. b, mentorica Dubravka Vukšić
Biologija:
- 1. mjesto: Jura Novak 8. a, mentorica Mateja Grabar - PLASMAN NA DRŽAVNO
Njemački jezik:
- 2. mjesto: Leon Valjan 8. b, mentorica Danijela Horvat - PLASMAN NA DRŽAVNO
Likovna kultura:
- 3. mjesto: Ema Mikulić 6.c, mentor Veljko Posavec
Matematika:
- 2. mjesto: Luka Krznarić 5. a, mentorica Tina Grofelnik
Fizika:
Jura Novak 8.a, mentor Milan Đurić - PLASMAN NA DRŽAVNO
Pjevački zbor:
Zbor, mentor Zvonimir Hajdarović - PLASMAN NA DRŽAVNO
Projekt građanin:
- 1. mjesto: Tena Perenc 8b, Lana Kovač 6b, Lucija Lukman 6b, Nia Šestan 6a, Olivera Trojok 6a, Mihael Dobša
6b - mentor Željka Trupković PLASMAN NA DRŽAVNO
Tjelesna i zdravstvena kultura:
- 3. mjesto, futsal, učenici 7. i 8. razreda, mentor Aleksandar Puklavec
- 1. mjesto, kros - učenice, - PLASMAN NA DRŽAVNO, mentor Aleksandar Puklavec
- 1. mjesto, odbojka- učenici 5./6. raz, - PLASMAN NA REGIONALNO, mentor Kristina Horvat
Sigurno u prometu:
- 2. mjesto: Lea Branilović 5.d mentorica Smiljana Colar - PLASMAN NA DRŽAVNO
- 3. mjesto: Luka Krznarić 5.a mentorica Smiljana Colar
Obrazovni portali |
« Srpanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |