Blagoslovljen i sretan Božić!

Kad počinje Božić?

Božić počinje kad slabi jakomu slabost oprosti, kad jaki zavoli snagu slaboga, kad bogati počne dijeliti imanje sa siromašnima, kad glasni zastane pokraj nijemoga i shvati što mu je on želio reći, kad značajno postane beznačajno, a nevažno postane važnim i velikim, kad usred tame jedno maleno svjetlo obećava bezbrižnost i život u svjetlu, a ti ne odugovlačiš, nego pođeš, takav kakav jesi, prema tome svjetlu, tada, da tada počinje Božić. (Rolf Krenzer)

U našim je srcima Božić već odavno započeo, a svečanom smo priredbom samo dodatno naglasili njegov sjaj i veličinu.

Zahvaljujemo svima koji su nas blagom,  a ipak snažnom i iskrenom riječju, glazbom, pjesmom i plesom uveli u blagdansko raspoloženje.

Učenike su za nastupe pripremili učitelji Zvonko Hajdarović, Ivana Slukić, Lana Matić Pintarić, Anita Škvorc Branda, Karla Lešnjak, Iva Novak i Željka Pavlic koja je bila i glavna koordinatorica programa. Kroz program su nas vješto vodile  učenice osmog razreda Tiana Režek i Ida Posavec. Pozornicu su u božićno-novogodišnjim ruhom opremili učitelj Veljko Posavec i učiteljica Jana Sabol.

U ime svih djelatnika škole želimo vam mirne, blagoslovljene i srećom ispunjene blagdane!

objavio: Martina Horvat Kolar   datum: 21. 12. 2022.

« Svibanj 2024 »