Županijska natjecanja
Naši učenici postižu izvrsne rezultate na Županijskim natjecanjima.
Njihove rezultate pogledajte pod opširnije.
Njemački jezik - mentorica Danijela Horvat
Kategorija II, njemački kao drugi strani jezik:
Informatika - mentorica Maja Barbić
Kategorija algoritmi:
Engleski jezik - mentorica Ela Igrec
Biologija - mentorica Mateja Grabar
8. razred:
7. razred:
Geografija:
5. razred:
6. razred:
7. razred:
8. razred:
Mentori - Sanja Crnčec (5. i 7. razred) i Vlado Pavičić (6. i 8. razred)
Fizika - mentor Milan Đurić
3. mjesto - Noa Gerenčer 8.a
Matematika:
4. razred:
5. razred - mentorica Jelena Sršan Pavlic
6. razred - mentorica Tina Grofelnik
8. razred - mentorica Karmen Habijan Buza
Kemija - mentorica Irena Zagoracz
Povijest:
7. razred - mentorica Željka Trupković
8. razred:
Županijska natjecanja
Naši učenici postižu izvrsne rezultate na Županijskim natjecanjima.
Njihove rezultate pogledajte pod opširnije.
Njemački jezik - mentorica Danijela Horvat
Kategorija II, njemački kao drugi strani jezik:
Informatika - mentorica Maja Barbić
Kategorija algoritmi:
Engleski jezik - mentorica Ela Igrec
Biologija - mentorica Mateja Grabar
8. razred:
7. razred:
Geografija:
5. razred:
6. razred:
7. razred:
8. razred:
Mentori - Sanja Crnčec (5. i 7. razred) i Vlado Pavičić (6. i 8. razred)
Fizika - mentor Milan Đurić
3. mjesto - Noa Gerenčer 8.a
Matematika:
4. razred:
5. razred - mentorica Jelena Sršan Pavlic
6. razred - mentorica Tina Grofelnik
8. razred - mentorica Karmen Habijan Buza
Kemija - mentorica Irena Zagoracz
Povijest:
7. razred - mentorica Željka Trupković
8. razred:
Županijska natjecanja
Naši učenici postižu izvrsne rezultate na Županijskim natjecanjima.
Njihove rezultate pogledajte pod opširnije.
Njemački jezik - mentorica Danijela Horvat
Kategorija II, njemački kao drugi strani jezik:
Informatika - mentorica Maja Barbić
Kategorija algoritmi:
Engleski jezik - mentorica Ela Igrec
Biologija - mentorica Mateja Grabar
8. razred:
7. razred:
Geografija:
5. razred:
6. razred:
7. razred:
8. razred:
Mentori - Sanja Crnčec (5. i 7. razred) i Vlado Pavičić (6. i 8. razred)
Fizika - mentor Milan Đurić
3. mjesto - Noa Gerenčer 8.a
Matematika:
4. razred:
5. razred - mentorica Jelena Sršan Pavlic
6. razred - mentorica Tina Grofelnik
8. razred - mentorica Karmen Habijan Buza
Kemija - mentorica Irena Zagoracz
Povijest:
7. razred - mentorica Željka Trupković
8. razred:
Obrazovni portali |
« Srpanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |