preskoèi na sadr¾aj

Odlièna suradnja ©SD Pume i GK Nedeli¹æe

Tijekom travnja i svibnja u sportskoj dvorani ATON u Nedelišæu odr¾ane su gimnastièke radionice u suradnji Školskog sportskog društva Pume i Gimnastièkog kluba Nedelišæe. Radionicama su nazoèili gotovo svi uèenici od 1. do 4. razreda naše škole. Prema reakcijama uèenika i njihovih uèiteljica radionice su bile "pun pogotak". Djeca i treneri GK Nedelišæe su zajedno u¾ivali u vje¾banju, pa ni pokoja kap znoja nije teško pala. Cilj radionica je bio stjecanje i usavršavanje gimnastièkih vještina i osvještavanje uèenika o va¾nosti tjelesnog vje¾banja u njihovoj dobi. U nastavku se nalazi galerija slika.

PODJELA SVJEDOD®BI

Virtualna ¹etnja