Božićna priredba

Božićni se duh hodnicima naše škole provlači tijekom cijeloga svečanog mjeseca, no njegova se prisutnost najjače osjeti na toplinom osvijetljenoj pozornici upravo za vrijeme božićne priredbe.

Kako i ne bi kad vješti tim učitelja i učenika vrijedno radi na dočaravanju i slavljenju svih vrijednosti koje Božić zagovara.

U glazbenim smo točkama, plesu, recitacijama i igrokazima tako mogli pročitati poruku zajedništva, pomirenja, ljubavi i svjetlosti srca.

A upravo se zato višemjesečni trud malih zboraša, tamburaša, lutkara, recitatora, glumaca i njihovih voditelja višestruko isplati – kad zvukovi glazbe ili riječi dopru do mnoštva i kad svatko od nas pomisli na one koji nisu okruženi takvim bogatstvom ljubavi, božićna je priredba ostvarila svoj cilj.

PODJELA SVJEDODŽBI

« Srpanj 2024 »