Dan škole

Dan škole obilježen je 12. lipnja priredbom u dvorani prepunoj posjetitelja, naviknutih na zanimljiv, uzvišen i bogat kulturno-umjetnički program. I ovoga su puta sva očekivanja ispunjena.

Vođeni svojim mentorima Nadicom Dolar, Zorom Hajdarović, Marijom Topolnjak, Renatom Posavec, Ivanom Slukić, Zvonimirom Hajdarovićem i Željkom Pavlic-Bedić, koja je i koordinirala cijelim događajem, učenici su recitirali, glumili, pjevali i svirali, a svečanost uveličali svojom hrabrošću i zanosom.

Po završetku svečanoga dijela koji u srca ulijeva razdraganost, a na lica navlači osmijeh,  uslijedio je onaj koji ispunja ponosom. Ravnatelj je na pozornicu, uređenu samo jednom od ideja iz neiscrpnog vrela učitelja Veljka Posavca,  pozvao sve one koji su školu uspješno predstavljali na županijskim, regionalnim i državnim natjecanjima.

Za učenika generacije ove su godine nominirani Tea Treska, Martina Železnjak, Josipa Topolnjak, Fran Žinić, Stella Kodba i Matija Topolnjak. Najboljim među njima proglašen je Fran Žinić, najboljom sportašicom Anamarija Gavez, najboljim sportašem Luka Topolnjak, najboljim čitačicama Arijana Žnidarić i Elena Grašić, a najbolji su razredi 6. d i 7. c. A kad je ravnoteža na vagi onih na pozornici i onih ispred nje gotovo uspostavljena, preostalo je samo još zahvaliti i čestitati svima na trudu i ustrajnosti.

objavio: Martina Horvat Kolar   datum: 7. 7. 2015.

« Svibanj 2024 »