Bogatstvo ideja na Božićnome sajmu dobrote

Božićno obilje slilo se 19. prosinca u sportsku dvoranu naše škole u kojoj je održan Božićni sajam dobrote. Originalnosti, kreativnosti i inventivnosti učeničkih i učiteljskih ideja ove nam godine nije manjkalo pa je u bogatoj ponudi svaki posjetitelj mogao pronaći sitnicu kojom će uveličati i razigrati svoje blagdane,  ali na taj način sudjelovati i u humanitarnoj akciji kojom će se dio prikupljenih novčanih sredstava od sajma donirati pedijatrijskom odjelu Županijske bolnice Čakovec za kupnju gastroskopa.

Oni nježnoga, ali veseloga duha mogli su se prepustiti u ruke likovnom izričaju sklonih učenica koje su za svojim štandom oslikavale lica, a oni koji još uvijek njeguju dijete u sebi, mogli su se fotografirati s Djedom Mrazom.

Broj posjetitelja našega sajma i ove je godine opravdao trud uložen u njegovu provedbu.

objavio: Martina Horvat Kolar   datum: 23. 12. 2016.