Klokan opet pobudio veliki interes učenika

Rješavanje matematičkih zadataka na drukčiji, svakodnevnom životu bliži način, primamljivo je brojnim učenicima naše škole već niz godina. Učiteljice matematike stoga ih uključuju i za njih organiziraju popularni Matematički klokan, natjecanje - igru kojoj je moto: "bez selekcije, eliminacije i finala".

Ove je godine na Klokanu sudjelovalo stotinjak naših učenika, sve od najmanjeg uzrasta u skupinama Leptirići i Pčelice pa do borbenih i ozbiljnih osmaša. Logički i primjenjiv pristup matematici očito je pravi način populariziranja ovog, većini učenika, teškoga predmeta.

Bravo za sve koji su sudjelovali, a one najbolje uskoro očekuju i slatke nagrade!

PODJELA SVJEDODŽBI

« Srpanj 2024 »