Ispis statistike od 22. 9. 2016.

Višnja Špicar - 3. D razred

Mjesečni planovi

Kriteriji vrednovanja

E-mail: visnja.spicar@skole.hr

Vijesti iz našega razreda

Škola u prirodi Šibenik

Drugi tjedan nastave, od 12. do 16. rujna, učenici 4. D i 4. P proveli su u Školi u prirodi.

Putovanje je počelo u ponedjeljak, u ranim jutarnjim satima. Uzbuđeni učenici i njihovi roditelji nestrpljivo su čekali dolazak autobusa. Po dolasku autobusa, neki se nisu stigli ni pozdraviti želeći što prije krenuti na put.

Tako je počela petodnevna avantura.

Prvoga dana posjetili su Nin, Zadar i Vransko jezero. Glava punih novih spoznaja, stigli su u Hotelsko naselje Solaris u Šibeniku. Smjestili su se u prekrasan hotel Andrija i krenuli na prvo kupanje.

Drugoga dana bili su gusari koji žele osvojiti Šibenik. Razgledali su sve njegove znamenitosti.

Trećega dana uživali su u Splitu. U raskošnom zdanju Dioklecijanove palače uživali su u klapskoj pjesmi i zanimljivim pričama. Dan u Splitu završili su kupanjem na Bačvicama.

Četvrti dan započeli su u Sokolarskom centru Dubrava i u izuzetno zanimljivih sat vremena naučili da ptice grabežljivice i nisu tako opasne ako im znaš pravilno pristupiti.

Dan su nastavili u NP Krka, gdje su osim u prirodnim ljepotama, uživali otkrivajući tajne starih zanata.

Petoga dana razgledali su Cerovaćku pećinu. Svidjela im se jer su imali priliku vidjeti svijet kojeg dosad u stvarnosti nigdje nisu mogli vidjeti.

Svih pet dana uživali su u Hotelu, družili se, zabavljali, učili i živjeli potpuno drugačije no što su navikli. Odlazak iz hotela bio je tužan i mnogi su poželjeli ostati još koji dan.

No, po ulasku u autobus, radosno su iščekivali dolazak u Međimurje i zagrljaj svojih roditelja.

objavio: Višnja Špicar   datum: 21. 9. 2016.

« Svibanj 2024 »